Blog z Pasją

Wyszukiwarka do WordPress (10 Premium i Darmowe Wtyczki)

Podziel sie

Dlaczego Wyszukiwarka do WordPressa jest ważna?  O funkcjonowaniu Szukaj system jest absolutnie integralny dla strony internetowej w dzisiejszych czasach. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz bloga, sklep internetowy, witrynę firmową lub cokolwiek innego, twoja witryna musi mieć sposób, aby odwiedzający mogli znaleźć szukaną treść. Internet jest tak nasycony treścią, że nie możesz sobie pozwolić na opóźnienie, jeśli chodzi o funkcje. W rzeczywistości samo posiadanie systemu wyszukiwania nie wystarcza obecnie. Z ludźmi tak przyzwyczajonymi Google, potrzebujesz co najmniej bardzo dobrze zaprojektowanego. Bez dobry system wyszukiwania w miejscu nieuchronnie odepchniesz wielu odwiedzających. Będzie to miało znaczący wpływ na twoje Współczynnik odrzuceń i w konsekwencji twój SEO. Na szczęście jest mnóstwo niesamowitych Wtyczki wyszukiwania WordPress zaprojektowany, aby pomóc w tym przypadku.

Co sprawia, że ​​system wyszukiwania jest dobry?

 • Szybkie i dokładne wyszukiwanie: Ten jest oczywisty. Skrócenie czasu oczekiwania użytkowników to niezawodny sposób na odwiedzenie ich od twojej witryny. Dobra wtyczka wyszukiwania zapewni, że wyszukiwanie jest wystarczająco szybko że nikt się nie nudzi. Podobnie, jeśli system wyszukiwania nie zapewni dokładne wyniki to nie ma sensu.
 • Widoczny pasek wyszukiwania: Powinno być bardzo jasne, gdzie pole wyszukiwania dla odwiedzających, w przeciwnym razie odwiedzający pójdą gdzie indziej. Mogą założyć, że w ogóle go nie masz, lub zdecydować, że nie warto go szukać. Niezależnie od tego niezwykle ważne jest, aby pasek wyszukiwania był przejrzysty i łatwo rozróżnialne.
 • Wyszukiwanie fraz: Ważne jest również, aby twój system wyszukiwania był w stanie skutecznie wyszukiwać frazy. Dzięki wyszukiwaniu fraz użytkownicy mogą zwężenie wyniki wyszukiwania, ale określając, jak mają wyglądać te słowa. W rezultacie łatwiej będzie znaleźć to, czego szukają.
 • Skuteczne sortowanie i filtry: Sortowanie i filtry mogą być bardzo pomocne, jeśli chodzi o zawężanie wyników wyszukiwania. Gdy są dobrze zaprojektowane, sortowanie i filtry mogą nie tylko pomóc odwiedzającym zawęzić wyniki, ale także zapewnić im możliwość zaangażuj się w swojej witrynie.
 • Jasne i zwięzłe wyniki: Kiedy odwiedzający otrzymają wyniki wyszukiwania, musi być natychmiastowo jasne i łatwe do przeanalizowania. W przypadku sklepów internetowych powinny być również widoczne wszystkie istotne informacje o produkcie.
 • Przeszukaj dzienniki: Możesz lepiej zrozumieć odwiedzających twoją witrynę, jeśli wiesz, czego szukają. Jeśli zrozumiesz, czego chcą Twoi użytkownicy, będziesz w stanie to zrobić zaspokoić ich potrzeby o wiele bardziej efektywnie. Dzienniki wyszukiwania są znacznie bardziej przydatne, niż mogłeś pomyśleć.

Teraz bez zbędnych ceregieli przejrzyjmy naszą listę 10 najlepszych darmowych i premium wtyczek wyszukiwania WordPress.

10 najlepszych darmowych i premium wtyczek wyszukiwania WordPress

1. Wyszukiwarka ACF:

wyszukiwanie wtyczek wordpress

ACF:  to prosta, ale skuteczna wtyczka, która może znacznie poprawić wyszukiwanie użytkowników. Ta wtyczka wymaga posiadania witryny WordPress Zaawansowane pola niestandardowe włączone i aktywowane. Dzięki ACF użytkownicy będą mogli korzystać z domyślna wyszukiwarka w WordPress w celu wyszukiwania spośród wybranych zaawansowanych niestandardowych pól. Chociaż może się to wydawać drobiazgiem, może znacznie zwiększyć możliwości wyszukiwania dokładny i mniej frustrujące.

Za pomocą tej wtyczki możesz wyszukiwać według tekstu, obszaru tekstowego, liczby, adresu e-mail i adresu URL, aby wymienić tylko kilka. Możesz nawet włączyć tryb Lite dzięki temu wyszukiwanie jest znacznie szybsze, ale nie sprawdza typów pól. Ta wtyczka jest wyjątkowo lekki i prosty w porównaniu do innych wtyczek jako  wyszukiwarka do WordPressa. Co więcej, ACF został również zaprojektowany tak, aby był łatwy do zrozumienia i użytkowania.

Kluczowe cechy:

 • Szybsze i dokładniejsze wyszukiwanie
 • Szukaj całych fraz
 • Tryb Lite dla szybszego wyszukiwania
 • Obsługuje 10 różnych typów pól
 • Prosty i łatwy w użyciu
 • Integracja z zaawansowanymi niestandardowymi polami

Pobierz + Demo + Szczegóły

2. Advanced Woo Search

najlepsze motywy WordPress do wyszukiwania

Advanced Woo Search to potężna wtyczka wyszukiwania WordPress, która została zaprojektowana w celu dodania przydatnego wyszukiwania WooCommerce obsługiwane strony internetowe. Dzięki tej wtyczce użytkownicy będą mogli efektywnie przeszukiwać wszystkie twoje produkty. Aby uczynić wszystko jeszcze lepszym, jest szybki, łatwy w użyciu i oferuje mnóstwo niesamowitych funkcji. Aby umieścić pole wyszukiwania, możesz po prostu użyć krótki kod lub a widżet gdziekolwiek chcesz i możesz jechać.

Zaawansowane wyszukiwanie Woo umożliwia użytkownikom wyszukiwanie według tytułu produktu, treści, fragmentu, kategorii, tagów, a także SKU. Każdy wynik wyszukiwania może pokazywać obraz produktu i cenę, aby wyjaśnić sprawę. Wykorzystuje również Inteligentne zamawianie w celu wyświetlenia wyników wyszukiwania według priorytetu źródła, w którym zostały znalezione. To tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ ta wtyczka zapewnia mnóstwo przydatnych opcji. Aby jeszcze lepiej, Advanced Woo Search jest również kompatybilny z wtyczkami takimi jak WPML, Polylang, WooCommerce Multilingual, i q Przetłumacz aby tłumaczenie było łatwiejsze.

Kluczowe cechy:

 • Wyszukaj produkty WooCommerce
 • Szukaj w tytule, treści, fragmentach, kategoriach, tagach i innych
 • Użyj skrótów i widżetów, aby łatwo umieścić pole wyszukiwania
 • Inteligentne zamawianie
 • Wsparcie Google Analytics
 • Tłumaczenie gotowe

Pobierz + Demo + Szczegóły

3. Ajax Search Lite

najlepsze wtyczki wyszukiwania wordpress

Jeśli potrzebujesz wysoce responsywnej wtyczki do wyszukiwania na żywo dla swojej witryny WordPress, to Ajax Search Lite może być dla ciebie. Za pomocą tej wtyczki będziesz mógł dołączyć Zasilany przez AJAX wyszukaj formularz na swojej stronie. Wyszukiwanie jest również zaprojektowane tak, aby było wyjątkowo przyjazne dla użytkownika, z czystym interfejsem, wsparcie mobilne, a także niektóre płynne animacje. Wtyczka umożliwi odwiedzającym wyszukiwanie nie tylko w postach i na stronach, ale w niestandardowych typach wpisów, niestandardowych polach, fragmentach, kategoriach, opisach i wielu innych.

Ajax Search Lite pozwala również na niestandardowe pola filtrów dla różnych kategorii i typów postów. Łatwo jest również patrzeć na oczy ze względu na jego wektoryzowany i gotowy do siatkówki Ikony SVG i CSS3. Wyniki wyszukiwania obejmują również obrazy, a buforowanie służy do przyspieszenia działania. Kompatybilność z WPML i Qtranslate zapewnia również łatwą lokalizację. Możesz nawet zintegrować Google Analytics aby lepiej zrozumieć swoich klientów. Podsumowując, jest to solidna wtyczka z wieloma przydatnymi opcjami jako wyszukiwarka do WordPressa.

Kluczowe cechy:

 • Szukaj w postach, stronach, niestandardowych typach postów, tytule, opisie itp
 • Niestandardowe pola filtrów dla kategorii i typów postów
 • Kompatybilny z WPML i Qtranslate
 • 8 wbudowanych szablonów + opcje regulacji kolorów
 • Gotowe na wektoryzację ikony SVG i CSS3
 • W pełni zasilany AJAX

Pobierz + Demo + Szczegóły

4. Ivory Search

wtyczki wyszukiwania wordpress

Ivory Search to bardzo wszechstronna wtyczka do wyszukiwania dla WordPress, którą udało się być przyjazny użytkownikowi używać pomimo jego zaawansowanych funkcji. Ta fantastyczna wtyczka pozwala stworzyć własny formularz wyszukiwania ustom. Będziesz mógł utworzyć bez limitu liczbę formularzy wyszukiwania i skonfiguruj każdy z nich indywidualnie, aby dopasować go do swoich potrzeb. Wtyczka umożliwia także wyświetlanie niestandardowe formularze wyszukiwania w różnych częściach witryny, w tym w nagłówku, stopce, pasku bocznym, obszarze widżetów, postach, stronach i innych.

Wyszukiwanie z kości słoniowej zapewnia dużą kontrolę nad wyszukiwaniem przedmiotów. Będziesz mógł wyszukiwać określone treści według tytułów postów, treści, fragmentów, pól niestandardowych, terminów taksonomicznych, metadanych itp. Pozwala nawet wyszukiwać treści na podstawie tego, czy zostały hasło chronione. Będziesz mógł swobodnie wyklucz posty również na podstawie określonych kryteriów. Pomimo dużej liczby dostępnych opcji wszystko jest dość intuicyjne.

Kluczowe cechy:

 • Utwórz nieograniczoną liczbę formularzy wyszukiwania.
 • Skonfiguruj każdy formularz wyszukiwania osobno.
 • Wyklucz określoną treść z wyników wyszukiwania.
 • Wyświetlaj formularze wyszukiwania w dowolnym miejscu na swojej stronie.
 • Obsługuje wyszukiwanie wielojęzyczne.
 • Integracja z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, bbPress itp.

Pobierz + Demo + Szczegóły

5. Better Search

najlepsza wtyczka wyszukiwania wordpress

Better Search to darmowa wtyczka WordPress, która zastąpi domyślny formularz wyszukiwania znacznie ulepszoną wersją. Nie tylko poprawia prędkość wyszukiwania, ale zapewnia też użytkownikom więcej istotnych odpowiedzi Dzięki tej fantastycznej wtyczce możesz łatwo przeszukiwać posty, strony, a nawet niestandardowe typy postów. Nie tylko to, ale także Better Search pozwala dostosuj dane wyjściowe wyszukiwania na różne sposoby. Możesz także wybrać, czy większy nacisk zostanie położony na tytuł czy treść.

Zaawansowani użytkownicy mogą jeszcze bardziej skorzystać z tej wtyczki. Istnieje mnóstwo filtrów i działań, które mogą uczynić tę wtyczkę jeszcze bardziej przydatną niż jest już. Po pierwsze możesz wprowadzić własne Style CSS dostosować wtyczkę. Kolejną przydatną funkcją Better Search jest „Wyszukaj mapę cieplną„ Wtyczka może śledzić wyszukiwania i wyświetlać najbardziej popularne w intuicyjny sposób. Co więcej, ta wtyczka bezproblemowo integruje się z motywem WordPress.

Kluczowe cechy:

 • Niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze
 • Zawiera mapę popularności popularnych wyszukiwań
 • Niestandardowa obsługa CSS
 • Obsługuje wtyczki pamięci podręcznej, takie jak WP-Super-Cache i W3 Total Cache
 • Filtr wulgaryzmów
 • Tłumaczenie gotowe

Pobierz + Demo + Szczegóły

6. Wyszukiwanie witryn Swiftype

wtyczka wyszukiwania wordpress

Każdy, kto szuka dopracowanej wtyczki wyszukiwania WordPress, która nadal jest wysoce konfigurowalna, powinien sprawdzić Wyszukiwanie witryn Swiftype. Bez konieczności programowania ani kodowania możesz szybko i bezpiecznie wyszukać swoją stronę internetową. Pochodzi z intuicyjny pulpit nawigacyjny który zawiera wszystkie ważne narzędzia ułatwiające dostosowanie wyszukiwania. Swiftype Site Search pozwala zaprezentować system wyszukiwania, który jest nie tylko skuteczny, ale także angażujący. Świetne jako wyszukiwarka do WordPressa.

Ta wtyczka posiada również funkcje Automatyczne aktualizacje, co oznacza, że ​​wyniki wyszukiwania zostaną automatycznie zsynchronizowane, jeśli wprowadzisz jakiekolwiek zmiany w treści. Kilka innych ważnych funkcji to tolerancja literówek, dopasowywanie bigrama, wyprowadzanie, synonimy, dopasowywanie fraz itp. Swiftype Site Search może również pomóc w lepszym zrozumieniu odwiedzających dzięki jego potężnym analityka wyszukiwania. Możesz także wybrać pomiędzy 13 różnych języków, w tym francuski, niemiecki, chiński, rosyjski itp.

Kluczowe cechy:

 • Nie wymaga programowania
 • Wstępnie zoptymalizowana tolerancja literówek, dopasowywanie bigrama, wyprowadzanie, synonimy, dopasowywanie fraz i inne.
 • Automatycznie synchronizuje się podczas zapisywania, usuwania lub zmiany treści.
 • Intuicyjny pulpit nawigacyjny
 • Skuteczne działania analizy wyszukiwania.
 • Obsługuje 13 różnych języków

Pobierz + Demo + Szczegóły

7. Relevanssi

Wyszukiwarka do WordPress

Ci z was, którzy szukają bogatej w funkcje i konfigurowalnej wyszukiwarki swojej witryny, powinni to sprawdzić Relevanssi. Ta wtyczka jest dość potężna i pozwala dopasowanie rozmyte, jak również wyszukiwanie fraz, a nawet pozwala ustawić wagę tytułów, tagów i komentarzy. Aby ułatwić odwiedzającym, wtyczka nawet wyróżnia wyszukiwane hasło wśród wyników wyszukiwania potrzebnych jak wyszukiwarka do WordPressa. Możesz jeszcze bardziej zaangażować odwiedzających dzięki stylowi „Czy miałeś na myśli?” propozycje na podstawie udanych wyszukiwań.

Ta niesamowita wtyczka jest wielostronny przyjazny, bbPress kompatybilny i gotowy do tłumaczenia, z obsługą WPML i Polylang. Jeśli korzystasz z większej bazy danych, możesz również skorzystać z opcji Szukaj Ograniczanie w celu poprawy wydajności. Możesz także użyć prosty hak filtra aby wyłączyć indeksowanie niektórych treści. Relevanssi będzie także wyświetlać długie zapytania i umożliwiać przeglądanie najpopularniejszych lub najnowszych.

Kluczowe cechy:

 • Wyniki wyszukiwania posortowane według trafności, a nie według daty.
 • Rozmyte dopasowanie
 • Przyjazny dla wielu witryn
 • Dostosuj wagę tytułów, tagów i komentarzy.
 • Obsługa wielojęzycznej wtyczki WPML i Polylang.
 • Ograniczanie wyników wyszukiwania w celu zwiększenia wydajności w dużych bazach danych.

Pobierz + Demo + Szczegóły

8. SearchWP

najlepsza wtyczka wyszukiwania wordpress

Jeśli potrzebujesz wtyczki wyszukiwania WordPress z funkcjami wykraczającymi poza wymienione do tej pory, możesz zainwestować w wtyczkę premium, taką jak SearchWP. Ta zaawansowana wtyczka może nie być darmowa, ale z nadwyżką ją uzupełnia, ponieważ jest bogata w funkcje, skuteczna i intuicyjna w obsłudze. Pomimo tego, jak zaawansowany jest, SearchWP jest niezwykle łatwy w konfiguracji i nie wymaga długiej konfiguracji. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę, a odwiedzający będą mogli przeszukiwać wszystkie części witryny. Dotyczy to nawet produktów eCommerce, niestandardowych danych pola, a także treści Pliki PDF i inne dokumenty.

SearchWP umożliwia także przeglądanie unikalnych informacji o odwiedzających, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej je zrozumieć i zaspokoić. Kolejną ważną funkcją, którą SearchWP wprowadza do tabeli, jest możliwość łatwego dostosowania algorytmu wyszukiwania. Ta wtyczka jest również wyposażona w płynną integrację z WooCommerce, WP Job Manager, bbPress i Easy Digital Downloads. Wykorzystuje również Słowo kluczowe Stemming zamiast dokładnych dopasowań, aby zapewnić bardziej pomocne wyniki. Dzięki mnóstwu funkcji i przyjaznemu interfejsowi SearchWP jest zdecydowanie jednym z najlepszych w swoim rodzaju.

Kluczowe cechy:

 • Wyszukaj produkty i zamówienia eCommerce
 • Słowo kluczowe Stemming
 • Przeszukaj statystyki i informacje o odwiedzających
 • Automatyczna integracja z rodzimym wyszukiwaniem
 • Skonfiguruj indywidualnie różne wyszukiwarki
 • Łatwo dostosuj algorytm

Cena: 99 USD

Pobierz + Demo + Szczegóły

9. Reactive Search Pro

wyszukiwanie wtyczek wordpress

Reactive Search Pro jest jedną z najlepszych wtyczek wyszukiwarka do WordPressa i znacznie poprawi jakość wyszukiwania Twoich widzów. Istnieje wiele funkcji do pracy tutaj, a wszystkie są łatwe w konfiguracji i zarządzaniu. To się kończy 15 atrybutów wyszukiwania, w tym próbnika kolorów, pola zasięgu, przycisku min. i maks. i wielu innych. Autouzupełnianie mapy to kolejna fantastyczna funkcja, do której ta wtyczka daje dostęp. Użytkownicy będą mogli wyszukać dowolną lokalizację z istniejącej Dane Geo-Box. Z Podział kodu i Powolne ładowanie, wyszukiwanie jest również błyskawiczne.

Reactive Search Pro jest kompatybilny z WooCommerce, WPML i Grid Builder dla twojej wygody. Mówiąc o wygodzie, ta wtyczka ma również niezwykle intuicyjny przeciągnij i upuść konstruktora dzięki czemu dostosowywanie wszystkiego jest bardzo łatwe. Możesz mieszać i dopasowywać układ, aby najlepiej pasował do twojej witryny. Ponieważ jest to wtyczka premium, będziesz mieć dostęp do szczegółowa dokumentacja i dedykowane wsparcie, jeśli jesteś zdezorientowany na jakimkolwiek etapie.

Kluczowe cechy:

 • Ponad 15 atrybutów wyszukiwania
 • Obsługiwany jest każdy typ postu, systematyka i metadane
 • Tłumaczenie gotowe
 • Narzędzie do tworzenia stron wyszukiwania metodą przeciągnij i upuść
 • Wsparcie wysokiej jakości
 • Integracja map Google

Cena: 26 USD

Pobierz + Demo + Szczegóły

10. Ajax Search Pro

szukaj wtyczek dla wordpress

Jeśli chodzi o wtyczki wyszukiwania WordPress, Ajax Search Pro jest jednym z najlepszych w swoim rodzaju. Wysoce konfigurowalny, wszechstronny i bogaty w funkcje, ma wszystko, czego możesz potrzebować od wyszukiwarki. Ta wtyczka pochodzi z Ponad 60 konfigurowalnych motywów wbudowany, dzięki czemu możesz upewnić się, że wyszukiwanie uzupełnia resztę witryny. Forma wyszukiwania jest nie tylko piękna, ale zaplecze jest czyste i intuicyjne. Będziesz mógł zbudować angażujący i skuteczny formularz wyszukiwania wyszukiwanie na żywo AJAX w krótkim czasie.

Mapa strony (7 niesamowitych wtyczek WordPress)

Ta wtyczka ma mnóstwo innych fantastycznych funkcji usprawniających jak wyszukiwarka do WordPress. Obejmuje buforowanie, podpowiedzi i autouzupełnianie słów kluczowych, podświetlanie słów kluczowych, wsparcie dla programów budujących strony i wiele innych. Google Analytics został również zintegrowany z wtyczką, aby wszystko było jeszcze lepsze. W przypadku witryn o minimalistycznej estetyce możesz włączyć tryb kompaktowy. Dla tych z was, którzy prowadzą sieć wielostanowiskowa, Ajax Search Pro również Cię obejmuje. Dzięki regularnym aktualizacjom i wysokiej jakości obsługa klienta, ten motyw premium jest więcej niż wart.

Kluczowe cechy:

 • Obsługiwanych jest wiele typów treści
 • Inteligentne parsowanie obrazu
 • Obsługa wielu witryn
 • Niestandardowe filtry polowe
 • Łatwo eksportuj i importuj ustawienia wyszukiwania
 • Integracja z Google Analytics i śledzenie wydajności

Cena: $36

Pobierz + Demo + Szczegóły

Podsumowanie – wyszukiwarka do WordPressa

To była nasza lista! To 10 najlepszych wtyczek wyszukiwania WordPress, jakie możesz znaleźć. Uwzględniono zarówno darmowe, jak i premium motywy, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą wtyczkę zgodnie z własnymi potrzebami. Istnieje wiele świetnych wtyczek wyszukiwania dla WordPress, z których każda ma swoje własne mocne strony. Po prostu uważaj i rozważ dokładnie, zanim wybierzesz jeden dla swojej witryny. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny.


Podziel sie

Dodaj komentarz