Blog z Pasją

TOP 10 Narzędzi do monitorowania social media

Podziel sie

Poszukujesz najlepszych narzędzi do monitorowania mediami społecznościowymi, które pomogą ci zaoszczędzić czas podczas zarządzania działaniami marketingowymi w mediach społecznościowych?

W tym poście zebraliśmy dziesięć świetnych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi, które mogą pomóc Ci we wszystkim, od planowania do automatycznego udostępniania starych treści, tworzenia obrazów w mediach społecznościowych, analizowania wydajności i innych.

Dziesięć najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi

1. Revive Old Post

Ponowne udostępnianie fragmentu treści to świetny sposób na promowanie starszych fragmentów w katalogu treści.

Dzięki Revive Old Post możesz ustawić określony przedział czasu między każdym udostępnieniem postu, dniami przed udostępnieniem oraz liczbą postów, które chcesz udostępnić. Darmowa wersja została zaprojektowana specjalnie dla głównych platform marketingowych (Facebook i Twitter).

Jeśli jesteś profesjonalnym sprzedawcą i chcesz mieć lepszą widoczność na platformach takich jak LinkedIn lub Pinterest, musisz uzyskać wersję premium.

Wyjątkowe funkcje:

 • Automatycznie udostępniaj zarówno nowe, jak i stare treści, aby promować wszystko w swojej witrynie
 • Niestandardowe harmonogramy ukierunkowane strategicznie na odbiorców
 • Wersja Pro jest kompatybilna ze wszystkimi platformami, w tym Tumblr, Facebook, Twitter, Pinterest i więcej
 • Możliwość dostosowania każdego postu przed udostępnieniem w mediach społecznościowych lub skorzystania z szablonu

2. Hootsuite

narzędzi do monitorowania

Hootsuite to jedno z najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi do tworzenia i zarządzania kampaniami biznesowymi. Zamiast ręcznie zarządzać wszystkimi platformami, możesz po prostu otworzyć Hootsuite i obsługiwać je z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Pulpitu nawigacyjnego w mediach społecznościowych można używać do planowania wiadomości, śledzenia rozmów, zarządzania wieloma profilami i wielu innych działań społecznościowych.

Wyjątkowe funkcje:

 • Ma ograniczony bezpłatny plan
 • Zaplanuj kampanie za pośrednictwem różnych platform mediów społecznościowych z jednego pulpitu nawigacyjnego
 • To narzędzie internetowe jest kompatybilne z głównymi kanałami społecznościowymi
 • Oferuje bezpłatne kursy, które pomogą Ci rozpocząć kampanie marketingu społecznościowego

3. Bufor

Bufor

Bufor jest kolejnym popularnym na naszej liście narzędzi mediów społecznościowych. Wielu pro-marketerów udostępnia posty w ustalonym czasie, aby uzyskać lepsze wyniki i zwiększyć ruch społecznościowy na swoim blogu.

Możesz dodać określony czas, aby udostępnić swoje treści za pomocą kilku kliknięć. Darmowa wersja oferuje tylko jeden profil społecznościowy na sieć – musisz uzyskać wersję płatną, aby odblokować wiele profili. Darmowa wersja jest kompatybilna z Facebookiem, LinkedIn i Twitterze.

Wyjątkowe funkcje:

 • Pomaga łatwo publikować zdjęcia, artykuły i filmy w uchwytach mediów społecznościowych
 • Możesz planować treści w różnych kanałach społecznościowych za pomocą jednego pulpitu nawigacyjnego
 • To narzędzie jest przeznaczone do dzielenia się pracą bez wysiłku

Może się zaciekawi

Mapa strony (7 niesamowitych wtyczek WordPress)

4. Canva

Canva dla mediów społecznościowych

Dobrze zaprojektowane grafiki to świetny sposób na ulepszenie twojej gry w mediach społecznościowych. Profesjonalni marketerzy używają atrakcyjnych zdjęć do marketingu na Pinterest i Instagramie, aby generować lepsze potencjalne szanse. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie potrzeb wizerunkowych, Canva jest najlepszym narzędziem społecznościowym, jakie możesz znaleźć.

Canva to wspaniałe narzędzie zaprojektowane, aby pomóc Ci zarządzać grafiką w mediach społecznościowych. To narzędzie daje swobodę tworzenia własnego projektu bez wiedzy o projektowaniu stron internetowych.

Może być wykorzystywany do projektowania atrakcyjnych wizualnie treści dla estetyki marki. Możesz tworzyć reklamy na Facebooku, posty na Twitterze, grafiki na Pinterest, banery LinkedIn, miniatury YouTube i wiele innych szablonów dla swoich kampanii marketingowych.

Korzystanie z tej platformy jest bezpłatne i zawiera kilka podstawowych elementów, dzięki czemu możesz projektować obrazy społecznościowe na potrzeby promocji bloga.

Wyjątkowe funkcje:

 • Projektuj świetnie wyglądające treści z przeglądarki internetowej
 • Tysiące unikalnych elementów graficznych do projektowania oszałamiających zdjęć
 • Gotowe szablony reklam, nagłówków mediów społecznościowych, infografiki i postów w mediach społecznościowych

5. CoSchedule

Jeśli przyjrzysz się uważnie, zdasz sobie sprawę, że wszystkie narzędzia mediów społecznościowych są zaprojektowane tak, aby oszczędzać twój czas.

Wtyczka CoSchedule

CoSchedule jest bez wątpienia jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi w 2020 roku. Jest to kalendarz marketingowy, który pomaga zarządzać projektami za pomocą jednego narzędzia do zarządzania mediami społecznościowymi. Możesz jednocześnie

udostępniać i publikować treści, aby zaoszczędzić czas. CoSchedule pomaga zwiększyć produktywność, organizując przepływ pracy.

Wyjątkowe funkcje:

 • Zarządzaj publikowaniem treści na wielu platformach za pomocą jednego okna
 • Zaplanuj zorganizowany kalendarz inteligentnych kampanii marketingowych

6. Sked Social

Nie jest tajemnicą, że reklamy na Facebooku tworzą markę twojej witryny i pomagają dotrzeć do docelowych odbiorców. Jednak zbyt wiele reklam ułatwiło ich przeoczenie na Facebooku. Dlatego marketerzy przechodzą na mniej porysowane platformy, takie jak Instagram.

Sked-Social

Sked Social (wcześniej znany jako Schedugram) to narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi, stworzone w celu dotarcia do odbiorców na Instagramie.

Zapewnia łatwy i wydajny sposób planowania udostępniania multimediów. Możesz przesyłać treści zbiorcze na swoje konto na Instagramie. Interfejs użytkownika tego narzędzia jest dość prosty, więc nie musisz się martwić o jego użycie. Jednak nie otrzymujesz wsparcia w wersji bezpłatnej.

Oprócz korzystania ze Sked Social istnieje wiele innych sposobów integracji Instagram z WordPress.

Wyjątkowe funkcje:

 • Możesz dostosowywać (przycinać, filtrować lub edytować) obrazy w celu udostępniania zbiorczego
 • Przesyłaj na wiele kont na Instagramie za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu

7. Jedno z najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi to Sendible

Dostępny do zarządzania mediami społecznościowymi

Sendible to potężne kolejne z narzędzi do monitorowania mediami społecznościowymi dla agencji, które muszą zarządzać mediami społecznościowymi dla wielu klientów.

Możesz zaplanować posty na różnych platformach społecznościowych lub zintegrować je z blogami i serwisami społecznościowymi. Możesz nawet dodać go do Slacka i znacznie ułatwić proces komunikacji.

Sendible może utworzyć zorganizowany kalendarz redakcyjny dla Twojego bloga. Dodatkowo raportuje również wzmianki o marce, pozwalając Ci odpowiadać na pytania ludzi i znać swoją obecność w mediach społecznościowych.

To narzędzie oferuje unikalną funkcję udostępniania istniejącej zawartości w Internecie i udostępniania jej, aby uzyskać więcej oczu na swoim profilu.

Wyjątkowe funkcje:

 • Sendible planuje zawartość i pomaga Twojemu zespołowi w lepszej komunikacji
 • Jest wyposażony w przydatną aplikację mobilną do otrzymywania powiadomień, gdy nie ma Cię przy komputerze
 • Możesz łatwo zarządzać wieloma kampaniami marketingowymi

8. SharedCount

SharedCount

SharedCount to bezpłatne narzędzie, które pomaga śledzić liczbę akcji dla określonego postu w twojej witrynie. Możesz nawet znaleźć dokładną platformę, która pomogła Ci wygenerować udziały społecznościowe. Możesz zacząć za darmo z ponad 500 dostępnymi interfejsami API. Aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje, takie jak biała lista domen i obsługa poczty e-mail, musisz uzyskać płatny abonament. Premia SharedCount zaczyna się od 40 USD miesięcznie.

Głównym celem korzystania z mediów społecznościowych jest zwiększenie ruchu, a tym samym poprawa konwersji. Jednym z najlepszych sposobów sprawdzenia skuteczności kampanii jest sprawdzenie liczby udziałów w domenie.

Jeśli chcesz zwiększyć udziały w swojej witrynie, rozważ użycie wtyczki udostępniania społecznościowego.

Wyjątkowe funkcje:

 • To narzędzie jest dostępne za darmo
 • SharedCount obsługuje Facebooka i Twittera
 • Sprawdź liczbę udziałów dla masowych adresów URL

9. Zarządzanie mediami i MeetEdgar

Edgar

Edgar to kolejne z narzędzi do monitorowania pomaga zaplanować udostępnianie treści w wyjątkowy sposób. Nie sumuje całej zawartości w jednej kolejce. Zamiast tego dodaje treść w różnych kategoriach, a następnie dodaje czas publikacji do każdej kategorii. Pomaga to dotrzeć do określonej niszy w określonym czasie.

Ten rodzaj aranżacji zapewnia najlepsze wykorzystanie każdej aktualizacji mediów społecznościowych. Poza tym Edgar automatycznie ponownie publikuje aktualizację, aby upewnić się, że dotrze ona do szerszego grona odbiorców i że żadna treść nie zostanie niezauważona.

Wyjątkowe funkcje:

 • Edgar optymalizuje czasy postów według kategorii, zamiast używać pojedynczej kolejki
 • Edgar publikuje treści w mediach społecznościowych, aby pomóc ci lepiej przyjrzeć się swoim postom.
 • Obsługuje trzy popularne platformy społecznościowe, w tym Facebook, Twitter i LinkedIn

10. IFTTT

IFTTT

IFTTT (If This Then That) to kreatywne narzędzie do zarządzania mediami społecznościowymi. Możesz go użyć do zbudowania połączenia między różnymi aplikacjami i urządzeniami (w tym sieciami społecznościowymi). Działa na mechanizmie reakcji na akcję, który pomaga bez wysiłku zwiększyć wydajność.

Wyjątkowe funkcje:

 • Zautomatyzowane udostępnianie w aplikacjach i witrynach społecznościowych
 • Twórz własne unikalne przepisy dzięki wyzwalaczom i działaniom

Jeśli podoba Ci się sposób działania IFTTT, możesz zainteresować się podobnym narzędziem o nazwie Zapier. Oto niektóre z najlepszych przepisów WordPress Zapier.

Do Ciebie

Marketing w mediach społecznościowych jest niezbędny do zwiększenia ruchu. Nie można jednak bez problemu przeprowadzić kampanii marketingowej bez doskonałych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi. Narzędzia te pomagają zorganizować proces udostępniania społecznościowego i usprawnić pracę.

Podsumowując, oto niektóre z najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi, których możesz użyć w 2021 roku:

 1. Revive Old Post – automatycznie udostępniaj nowe lub stare treści WordPress.
 2. Hootsuite – zintegrowany pulpit marketingowy w mediach społecznościowych.
 3. Bufor – zaplanuj posty dla wszystkich sieci społecznościowych z jednego miejsca.
 4. Canva – twórz świetnie wyglądające grafiki w mediach społecznościowych.
 5. CoSchedule – organizuj bloga i działania redakcyjne w jednym kalendarzu.
 6. Sked Social – zarządzaj wysiłkami na Instagramie.
 7. Sendible – głównie koncentruje się na agencjach.
 8. SharedCount – znajdź treści, które są najczęściej udostępniane.
 9. Edgar – automatycznie publikuj posty według inteligentnego harmonogramu.
 10. IFTTT – stwórz własne niestandardowe przepisy, aby zautomatyzować media społecznościowe.

Czy masz pytania dotyczące najlepszych narzędzi do zarządzania mediami społecznościowymi? Zapytaj w komentarzach, a my postaramy się pomóc!


Podziel sie

Dodaj komentarz