Blog z Pasją

Top 10 najlepszych biznesowych motywów WordPress w 2020

Podziel sie

Szukasz najlepszych biznesowych motywów WordPress? Aby pomóc ci znaleźć idealny motyw dla twojej firmy, przeanalizowaliśmy 10 najpopularniejszych biznesowych motywów WordPress. Po tych testach otrzymaliśmy 10 najlepszych darmowych i premium motywów biznesowych dla WordPress.

Kluczowe cechy wysokiej jakości biznesowych motywów WordPress

Skuteczna witryna biznesowa budzi zaufanie potencjalnych klientów i pomaga zwiększyć sprzedaż. Aby odnieść sukces w tych aspektach, musi działać bez zarzutu i wyglądać profesjonalnie.

Oto kilka kluczy funkcje, których należy szukać w motywie biznesowym WordPress:

  • Wbudowany optymalizacja wydajności
  • Szeroki zakres opcje dostosowywania
  • Profesjonalne wsparcie od twórców motywów
  • Integracje z mapy Google i media społecznościowe w celach marketingowych
  • Łatwość obsługi i konfiguracji

Krótko mówiąc, szukasz elastycznego motywu o wysokim stopniu dopracowania. Powinien umożliwić ci zbudowanie prawie każdego typu strony internetowej, bez złej implementacji lub braku wsparcia.

10 najlepszych biznesowych motywów WordPress

1. Sydney Pro

Motyw Sydney Pro na komputery i urządzenia mobilne.

Sydney Pro i jego darmowy odpowiednik to dwa najpopularniejsze motywy WordPress na świecie, częściowo ze względu na łatwość użycia. Od razu po rozpakowaniu, wersja premium umożliwia importowanie gotowych wersji demonstracyjnych dla wielu rodzajów firm w tym restauracji, firm finansowych i nie tylko.

Jeśli chodzi o projekt, Sydney Pro wykorzystuje czystą estetykę, idealną dla każdego nowoczesnego biznesu. Integruje się z Elementor i zawiera szeroką gamę niestandardowych bloków w tym tabele cen, biografie pracowników i nie tylko.

Nawet bez programu do tworzenia stron możesz dostosować każdy aspekt swojej witryny za pomocą Customizer dzięki czemu masz wiele opcji z Sydney Pro.

Cena £: 59 USD za roczną licencję.

Całkowita liczba pobrań: 3012403
Ocena: 98/100 (328 recenzje)

Klasa wydajności: C 80
Rozmiar strony: 2,5 MB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐

2. Airi Pro

Motyw Airi Pro na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

Airi Pro to kolejny motyw biznesowy WordPress z darmowym odpowiednikiem. W tym przypadku wersja premium obejmuje pełną integrację z Elementorem i WooCommerce, co czyni go najlepszym wyborem dla sklepów internetowych.

Jego konstrukcja jest bardzo minimalistyczna. Airi Pro zawiera pełne wersje demonstracyjne witryn dla firm prawniczych, start-upów, portfeli i nie tylko. Zapewnia również szeroką gamę opcji dostosowywania menu i stopki co oznacza że ​​możesz łatwo dodawać informacje kontaktowe, linki do mediów społecznościowych i inne kluczowe szczegóły.

Jeśli szukasz motywu biznesowego, który doskonale pasuje do blogowania lub handlu elektronicznego, Airi Pro może być dla Ciebie. Ponadto jego wydajność po wyjęciu z pudełka jest jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy.

Cena £: 59 USD za roczną licencję.

Całkowita liczba pobrań: 336013
Ocena: 96/100 (11 opinii)

Klasa wydajności: B 86
Rozmiar strony: 757 KB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐

3. Neve

Neve to jeden z najszybszych biznesowych motywów WordPress

Neve należy do rodziny motywów ThemeIsle i jest najlepszy, jeśli chodzi o witryny biznesowe. Stworzony aby był wysoce konfigurowalny i zintegrowany z najpopularniejszymi programami do tworzenia stron, w tym Elementor, Beaver Builder, Visual Composer i nie tylko.

Jeśli wolisz korzystać z narzędzia Customizer, nadal możesz wybierać spośród wielu układów, nagłówków i stopek a także edytować każdy inny aspekt witryny. Niezależnie od tego czy masz doświadczenie w tworzeniu z WordPressem czy nie, Neve pozwala z łatwością zaprojektować internetowy wizerunek Twojej firmy.

Neve Pro zawiera dziesiątki gotowych wersji demonstracyjnych witryn biznesowych w tym dla agencji cyfrowych, sklepów kosmetycznych i nie tylko. Poza tym jest Kompatybilny z AMP po rozpakowaniu i zbudowany z myślą o wydajności jak pokazują poniższe wyniki testów.

Cena £: Wolny. 49 $ za dodatek Pro.

Całkowita liczba pobrań: 1405157
Ocena: 98/100 (584 recenzje)

Klasa wydajności: C 78
Rozmiar strony: 929 KB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐⭐

4. Divi

Pakiet Divi Yoga na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne.

Divi to ogromny, wielofunkcyjny motyw, który zawiera własną funkcjonalność narzędzia do tworzenia stron. Ma trochę potrzeby uczenia się ale oferuje jedne z najlepszych opcji projektowania wizualnego dla użytkowników WordPress.

Pomimo swojej potrzeby uczenia się, Divi ma płynny proces wdrażania. Ponadto oferuje jedną z najszerszych kolekcji wersji demonstracyjnych witryn internetowych. Zawiera również szeroką gamę gotowych modułów do tworzenia stron w tym integrację z Mapami Google, linki do mediów społecznościowych, biografie zespołów i nie tylko.

Chociaż Divi może być dobrym wyborem dla witryn biznesowych to ważne jest aby zrozumieć że jest to trochę jednokierunkowa ulica. Przejście do innego później motywu jest dość trudne, więc przed podjęciem decyzji warto wypróbować wersję demonstracyjną.

Cena £: 89 USD za roczną licencję (zawiera wszystkie produkty Elegant Themes).

Całkowita liczba pobrań: N / A
Ocena: nie dotyczy

Klasa wydajności: C 76
Rozmiar strony: 1,0 MB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐⭐

5. Autor Pro

Motyw Author Pro StudioPress na komputery i urządzenia mobilne.

Author Pro to jedna z wielu opcji motywów dla Genesis Framework użytkowników. Ten konkretny został zaprojektowany z myślą o pisarzach i jest idealną opcją jeśli chcesz stworzyć portfolio.

Dzięki Author Pro możesz prezentować książki i inne produkty w pełnej integracji z WooCommerce. Charakteryzuje się bardzo minimalistycznym wyglądem i jest niesamowicie lekki.

Cena £: 99,95 USD za roczną licencję

Całkowita liczba pobrań: N / A
Ocena: nie dotyczy

Klasa wydajności: B 84
Rozmiar strony: 2,0 MB

Projekt: ⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐

6. Enfold

Motyw Enfold na komputery i urządzenia mobilne.

Enfold jest bestsellerem na ThemeForest. Jest to uniwersalny motyw skupiający się na witrynach firmowych w tym wiele gotowych wersji demonstracyjnych dla stron startowych, portfeli i sklepów internetowych.

Z punktu widzenia projektowania, Enfold nie wymyśla na nowo koła. Używa szerokiej gamy stylów dla każdej ze swoich witryn demonstracyjnych i ogólnie wszystkie są bardzo profesjonalne i nowoczesne.

Podobnie jak Divi, Enfold jest dostarczany z własną wtyczką do tworzenia stron. W tym przypadku jest znacznie łatwiejszy do budowania chociaż brakuje mu szerokiego zakresu opcji Divi Builder.

Cena £: 59 $ z dożywotnimi aktualizacjami.

Całkowita liczba pobrań: 230 000+
Ocena: 4.82 / 5 (9861 recenzji)

Klasa wydajności: B 87
Rozmiar strony: 2,5 MB

Projekt: ⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐

7. Astra – Biznesowy motyw

Astra to także jeden z najszybszych biznesowych motywów WordPress

Jak dotąd skupialiśmy się głównie na złożonych, wielofunkcyjnych motywach. Jest jednak coś co można powiedzieć o prostocie, w której pojawia się Astra.

Astra to jeden z najszybciej rozwijających się motywów WordPress, głównie ze względu na to że jest szybki. Umożliwia wybieranie funkcji, które chcesz aktywować dzięki czemu jest wysoce modułowy.

Poza wydajnością Astra jest kompatybilna z większością programów do tworzenia stron, w tym z Elementorem i Beaver Builder. Dodatkowo zawiera gotowe do użycia wersje demonstracyjne. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli twoim głównym celem jest szybkość jest to jedna z najlepszych opcji dla twojej firmy.Cena £: Wolny. 59 $ za dodatek Pro.

Całkowita liczba pobrań: 4244009
Ocena: 100/100 (4841 opinii)

Klasa wydajności: B 85
Rozmiar strony: 1,3 MB

Projekt: ⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐

8. Salient

Motyw Istotny na komputery i urządzenia mobilne oferuje szereg biznesowych motywów WordPress

Jeśli szukasz motywu, który przenosi doświadczenie tworzenia stron na zupełnie nowy poziom, Salient może być na twojej drodze. Używa niestandardowej wersji WPBakery i zawiera setki unikalnych ikon i innych elementów.

Salient zawiera również jeden z najszerszych zbiorów wersji demonstracyjnych witryn, których można użyć do rozpoczęcia projektowania witryny biznesowej. Masz do wyboru ponad 250 opcji.

Umożliwia także mieszanie i dopasowywanie elementów z różnych szablonów. Wszystkie te funkcje składają się na motyw, który umożliwia skonfigurowanie profesjonalnie wyglądającej witryny biznesowej przy jak najmniejszym wysiłku.

Cena £: 60 $ z dożywotnimi aktualizacjami.

Całkowita liczba pobrań: 102 000+
Ocena: 4.80 / 5 (opinie: 5270)

Klasa wydajności: A 94
Rozmiar strony: 1,7 MB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐⭐

9. Biznesowy motyw Flatsome

Motyw Flatsome na komputery i urządzenia mobilne.

Jeśli Twoja firma opiera się na handlu elektronicznym, potrzebujesz motywu stworzonego dla handlu elektronicznego. Flatsome został zaprojektowany z myślą o WooCommerce i to widać. To kolejny x biznesowych motywów.

Flatsome jest dostarczany z własnym narzędziem do tworzenia stron, który zawiera szeroką gamę gotowych elementów, które możesz dodać do swojego sklepu w tym ikony mediów społecznościowych, tabele cen, mapy i nie tylko. Zawiera nawet przycisk WhatsApp, jeśli chcesz zapewnić pomoc w sprzedaży przez SMS.

Zgodnie z normą w przypadku tego rodzaju motywów, Flatsome zawiera wiele układów demonstracyjnych, które można zaimportować aby szybko uruchomić i uruchomić swój sklep. Projekt w większości przypadków jest raczej nudny ale dość łatwy do dostosowania.

Cena £: 59 $ z dożywotnimi aktualizacjami.

Całkowita liczba pobrań: 117 000+
Ocena: 4.80 / 5 (5439 recenzje)

Klasa wydajności: B 82
Rozmiar strony: 2,4 MB

Projekt: ⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐

10. Bridge

Motyw Bridge na komputery i urządzenia mobilne.

Bridge przenosi gotowy trend demo do swojego crescendo. Ten konkretny motyw jest dostarczany z ponad 400 układami, których możesz użyć w swojej witrynie biznesowej.

Wśród tych układów znajdziesz szablony dla prawie każdego rodzaju witryny biznesowej jaką możesz sobie wyobrazić. Same projekty są znakomite co jest imponujące biorąc pod uwagę ogromną liczbę dostępnych opcji.

W celu dostosowania Bridge integruje się zarówno z Elementorem, jak i WPBakery, dzięki czemu możesz modyfikować dowolny aspekt swoich stron a nawet tworzyć nowe od podstaw.

Cena £: 59 $ z dożywotnimi aktualizacjami.

Całkowita liczba pobrań: 131 000+
Ocena: 4.78 / 5 (5959 opinie)

Klasa wydajności: C 69
Rozmiar strony: 3,7 MB

Projekt: ⭐⭐⭐⭐⭐

Personalizacja: ⭐⭐⭐⭐⭐

Jaki wybrać idealny motyw biznesowy WordPress?

Rozsądnie jest być ostrożnym przy wyborze biznesowego motywu WordPress. Mając to na uwadze oto jak zawęzić wybór w zależności od tego czego szukasz:

  1. Wydajność. Jeśli chodzi o samą prędkość, trudno ją pokonać Astra. Dostosowanie do rozruchu jest dość łatwe.
  2. Łatwe ustawienie. Neve oferuje doskonałą równowagę między łatwością obsługi a szeroką gamą funkcji.
  3. Większość dem do wyboru. Jeśli chodzi ci o demonstracje importowania jednym kliknięciem, Bridge jest zdecydowanie właściwą drogą.

Czy masz pytania dotyczące biznesowych motywów WordPress? Zapytaj w sekcji komentarzy poniżej!


Podziel sie

Dodaj komentarz