6 alternatyw Awebera w 2022 r.

Wybór odpowiedniego oprogramowania do e-mail marketingu jest kluczowym krokiem dla Twojego sukcesu w e-mail marketingu. Aweber jest liderem oprogramowania do e-mail marketingu dla blogerów i marketerów internetowych. Najlepsi blogerzy i przedsiębiorcy w ogromnym stopniu wykorzystują marketing e-mailowy do promowania swoich produktów i usług partnerskich za pomocą Aweber.

Mówiłem tutaj o Aweberze i pozwól, że szybko pokażę niektóre funkcje Awebera, a później podzielę się najbliższymi alternatywami dla Awebera.

Firma Aweber została założona specjalnie dla marketingu e-mailowego i dostarczania biuletynu e-mailowego. Proces jest prosty i pozwala mi szybko wyjaśnić to początkującym. Rejestrujesz się w Aweber, tworzysz formularz rejestracyjny, umieszczasz formularz rejestracji e-mail na swoim blogu i zaczynasz budować swoją listę e-mailową. Teraz masz pełną kontrolę nad swoją listą e-mail i możesz zdecydować, kiedy wysyłać nowe aktualizacje do subskrybenta poczty e-mail. Najlepsze w Aweberze jest to, że łatwiej jest zrozumieć deskę rozdzielczą i nad nią pracować. To, co odróżnia Awebera od innych, to oferowane przez niego funkcje i wsparcie.

Aweber ma wiele przydatnych funkcji, takich jak:

  • Ponad 400 gotowych szablonów biuletynów.
  • Responsywne szablony wiadomości e-mail
  • Opcje RSS na EMAIL.
  • Monitorowanie ruchu i kliknięć.
  • Integracja na prawie każdym skrypcie.
  • Zaawansowane automatyczne odpowiedzi HTML.
  • Aplikacja mobilna na Androida i iOS (statystyki Atom i Aweber)

Możesz odbyć bezpłatną jazdę próbną Awebera przez pierwszy miesiąc, co pozwoli Ci wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili i utworzyć listę do 500 subskrybentów. Po utworzeniu listy 500 subskrybentów e-mail zaktualizowana cena będzie wynosić:

Subskrybenci Cena za miesiac
0 – 500 $1
501 – 2500 10$
2501 – 5000 30 zł
5001 – 10 000 50 zł

Cóż, jeśli szukasz jednej sugestii, polecam zacząć używać Awebera do e-mail marketingu.

Wymieniam również inne popularne oprogramowanie do marketingu e-mailowego, które uważa się za najbliższą alternatywę dla Awebera. Pamiętaj, że są to najbliższa alternatywa, a nie najlepszy produkt, taki jak Aweber.

Lista alternatyw Awebera Auto-responder

Ta lista nie jest ułożona w określonej kolejności, a ja wymieniłem tutaj cenę i zalety każdego alternatywnego narzędzia do e-mail marketingu.

ConvertKit

2022 to rok segmentacji i tagowania. To jeden obszar, w którym Aweber nadrabia zaległości, ale wciąż uważam, że jest za stary na nasz gust. Odejście od Awebera zajęłoby mi trochę czasu, ale masz szansę wybrać coś, co jest nowoczesne i oferuje aktualne techniki e-mail marketingu, takie jak tagowanie, segmentacja, automatyzacja.

ConvertKit to jedna z tych usług e-mail marketingowych, o których często słyszałeś w 2022 roku. Jeśli masz eBook lub witrynę członkowską, dobrze jest wybrać to jako swojego przyjaciela e-mail marketingu.

Działa dobrze ze wszystkimi popularnymi usługami, takimi jak Zapier, OptinMonster, Gumroad, Leadpages, WordPress, żeby wymienić tylko kilka. Zaczyna się od 29 USD miesięcznie za 1000 subskrybentów i jest całkiem solidny dzięki funkcjom automatyzacji.

GetResponse

GetResponse to popularne i dość popularne rozwiązanie do e-mail marketingu. GetResponse oferuje bogatą w funkcje, opłacalną usługę e-mail marketingu, której cena jest dostosowana do Twojego budżetu. Oferują wiele nowatorskich funkcji, których potrzebujesz, aby odnieść sukces w e-mail marketingu. Oferują wsparcie dla webinarów, integrują się z wieloma popularnymi usługami online, szablonami zoptymalizowanymi pod kątem urządzeń mobilnych, a także mają aplikacje mobilne. GetResponse obsługuje ponad 350 000 klientów na całym świecie dzięki swoim usługom e-mail marketingu.

Zobacz również: 12 najważniejszych czynników rankingowych SEO

GetResponse obsługuje ponad 350 000 klientów na całym świecie dzięki swoim usługom e-mail marketingu. Oferują 30-dniowy bezpłatny okres próbny bez konieczności posiadania karty kredytowej, co czyni go doskonałym punktem wyjścia dla początkujących. Oferują one zarówno opcję double opt-in, jak i single opt-in.

Sprawdź ich stawki poniżej:

Subskrybenci Cena za miesiac
0 – 1000 15 zł
1001 – 2500 25 zł
2501 – 5000 45
5001 – 1,0000 65
10,001 – 2,5000 145
25.001 – 50 000 250 zł
50,001 – 100 000 450$

Constant Contact

Constant Contact to kolejna najlepsza firma zajmująca się marketingiem e-mailowym, a także najbardziej znana z ankiet online i marketingu wydarzeń. Constant Contact ma około 50 gotowych biuletynów e-mail dla swoich klientów

Sprawdź ich stawki poniżej:

Drip (automatyzacja marketingu, która nie jest do bani)

Drip to kolejna usługa poczty e-mail, która jest bardzo popularna w 2019 roku. Wielu z was mogło już o niej słyszeć, ponieważ nie jest tak duża jak firmy takie jak Aweber czy Mailchimp. Jednak siła upuszczania tkwi w łatwej w użyciu automatyzacji.

Jeśli jesteś początkującym e-mail marketerem lub profesjonalistą w e-mail marketingu, potężna automatyzacja marketingu może pomóc Ci pozyskać więcej potencjalnych klientów, wprowadzić więcej użytkowników i zwiększyć sprzedaż.

Drip oferuje 21-dniowy w pełni funkcjonalny okres próbny, a następnie plan zaczyna się od 49 USD. Ich ceny są dość wyjątkowe w porównaniu do wszystkich innych konkurentów.

MailChimp

MailChimp to jedna z popularnych opcji po Aweber. Jednym z powodów popularności szympansów pocztowych jest bezpłatne konto dla pierwszych 2000 subskrybentów i 12000 e-maili. Na długo przed kompletnym, darmowym chwytem marketingowym e-mailowym, powinieneś wiedzieć, że jeśli masz listę 2000 subskrybentów e-maili (darmowy plan), będziesz mógł wysłać tylko 6 e-maili w ciągu miesiąca. To, co jest dobre w Mailchimp, to nowoczesny pulpit nawigacyjny i intuicyjny interfejs. Mailchimp ma również aplikację na iOS, która jest przydatna dla użytkowników iPhone’a.

Ceny Mailchimp:

Subskrybenci Cena za miesiac
0 – 500 10$
501 – 1000 15 zł
1001 – 1500 20 zł
1501 – 2000 25 zł

Active Campaign

Ten został mi przedstawiony w lutym, kiedy uczestniczyłem w webinarze Glena z Authorityhacker. Tego właśnie używał i byłem pod wrażeniem oferty kampanii Active. Jest to bardziej wyrafinowane niż Convertkit i łatwe do rozpoczęcia.

Oferują 14-dniowy bezpłatny okres próbny (bez karty kredytowej) i zaczyna się od 9 USD miesięcznie, co jest przystępne dla wszystkich poziomów marketingu internetowego. Pobiera identyfikator Gravatara adresu e-mail, co sprawia, że ​​nasza lista jest bardziej ludzka.

Campaigner

Aweber

Campaigner jest dobry, jeśli masz krótką listę subskrybentów i prowadzisz niewielki blog lub biznes. Campaigner ma dla swoich klientów ponad 450 gotowych szablonów newsletterów. Kampania jest o 20% tańsza od Awebera. Campaigner ma również 30-dniowy bezpłatny okres próbny.

Sprawdź ich stawki poniżej:

Subskrybenci Cena za miesiac
0 – 500 10$
501 – 2500 25 zł
2501 – 5000 40
5001 – 10 000 55

Istnieje wiele innych opcji oprogramowania do marketingu e-mailowego, które mogą być wymienione jako alternatywy Awebera. Według moich badań są to najlepsze alternatywy, z których możesz skorzystać, jeśli Aweber nie spełnia twoich potrzeb.

Czy korzystasz z innego oprogramowania do e-mail marketingu, które doskonale pasuje do tego postu? Daj nam znać w komentarzach.

Dodaj komentarz