Wix kontra WordPress dla SEO: Co jest lepsze?

WordPress dla SEO

Zastanawiałeś się co jest lepsze  -Wix kontra WordPress dla SEO. Patrząc na hosty internetowe, jednym z najczęstszych bezpośrednich porównań jest między Wix a WordPress pod kątem SEO. Jeśli zakładasz nową witrynę internetową lub blog dla małych firm, skuteczną taktyką przyciągania ruchu do Twojej witryny jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Wybrany host internetowy może bezpośrednio wpłynąć… Czytaj dalej Wix kontra WordPress dla SEO: Co jest lepsze?

6 porad – WordPress przyjazny dla SEO?

SEO na Wordpressie. Pierwszym krokiem po uruchomieniu bloga jest ustawienie motywu, który wygląda niesamowicie i satysfakcjonująco. Chociaż WordPress ma dużą bibliotekę motywów, często widzę ludzi, którzy wybierają niewłaściwe motywy, co może zaszkodzić ich ogólnej działalności w Internecie. Większość początkujących wybiera motyw, który po prostu wygląda oszałamiająco, nawet nie zdając sobie sprawy z tego, że motywy… Czytaj dalej 6 porad – WordPress przyjazny dla SEO?

Jak zoptymalizować zawartość bloga WordPress na Pinterest

Optymalizacja WordPress na Pinterest. Jako użytkownik WordPressa prawdopodobnie słyszałeś o Pintereście i prawie nieziemskiej mocy, jaką posiada, aby przyciągać DARMOWY ruch do Twojej witryny. A jeśli jeszcze nie słyszałeś, zapoznaj się z tym epickim postem omawiającym, w jaki sposób możesz zwiększyć ruch na swojej witrynie WordPress za pomocą Pinteresta . Nie bez powodu blogerzy i… Czytaj dalej Jak zoptymalizować zawartość bloga WordPress na Pinterest