Blog z Pasją

5 najlepszych wtyczek do WordPress na Instagram (do kanałów i nie tylko)

Podziel sie

WordPress na Instagram to jedna z najszybciej rozwijających się platform mediów społecznościowych, dlatego warto zintegrować ją z witryną WordPress. Może to pomóc w zwiększeniu liczby obserwowanych w mediach społecznościowych i zwiększeniu zaangażowania w twojej stronie. Jednak przy dziesiątkach wtyczek WordPress do Instagrama znalezienie najlepszego rozwiązania może być trudne.

Niezależnie od tego, czy chcesz osadzić kanał w swojej witrynie, tworzyć interaktywne slajdy lub udostępniać posty WordPress na Instagramie, dobrze jest pracować z dobrze zakodowanymi wtyczkami, które nie wpłyną negatywnie na szybkość ładowania strony. Narzędzie wysokiej jakości będzie również łatwe w konfiguracji i płynnie wtopi się w istniejący motyw.

W tym artykule pokażemy pięć najlepszych wtyczek WordPress na Instagram, które będą atrakcyjne zarówno dla początkujących, projektantów jak i marketerów mediów społecznościowych.

Pięć najlepszych wtyczek do WordPressa na Instagramie

Omówiliśmy co możesz zrobić z wtyczkami WordPress na Instagram spójrzmy wiec na pięć doskonałych opcji. Ten, który najbardziej ci odpowiada będzie przynajmniej częściowo zależał od rodzaju potrzebnych funkcji ale wszystkie oferują doskonałą okazję do zwiększenia wysiłków w mediach społecznościowych.

1. Smash Balloon

Wtyczka Smash Balloon Social Photo Feeds to doskonały wybór jeśli twoje działania marketingowe w mediach społecznościowych koncentrują się głównie na Instagramie. Umożliwia połączenie wielu kont i wyświetlanie obrazów w co najmniej jednym źródle treści:

Możesz także polecać posty z innych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy YouTube.

Smash Balloon pozwala dostosować każdy kanał za pomocą regulowanych wymiarów, przycisków i kolorów tła. Istnieje również opcja Załaduj więcej aby użytkownicy mogli przeglądać treści na Instagramie bez przeciążania twojej strony.

Ponadto możesz łatwo wygenerować niestandardowy plik  – krótki kod dla każdego kanału i osadzić go w dowolnym miejscu na stronie. Inne funkcje obejmują:

 • Projekt responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych
 • Wybór kolejności chronologicznej lub losowej
 • Regulowane kolumny
 • Konfigurowalne bio i nagłówek
 • Buforowanie kopii zapasowych

Cennik: Darmowy lub zaktualizuj aby uzyskać bardziej zaawansowane funkcje dostosowywania wtyczki. Wersja Pro daje wybór wielu układów i możliwość wyróżniania postów na podstawie hashtagów lub innych zmiennych.

Możesz także tworzyć kanały do ​​zakupów, wyświetlaj swoje posty w karuzelach lub pokazach slajdów i nie tylko. Ceny zaczynają się od 49 USD rocznie za jedną stronę.

2. Feed Them Social

Feed Them Social to kolejna wtyczka, która umożliwia wyświetlanie treści z wielu sieci społecznościowych. Podobnie jak Smash Balloon to narzędzie umożliwia generowanie skrótów dla dowolnej liczby kanałów i umieszczanie ich w dowolnym miejscu na stronie.

Każdy kanał jest w pełni responsywny z Instagram i możesz pobrać szczegóły, takie jak opisy i komentarze z każdego posta:

Wtyczka WordPress Instagram: Nakarm je demo na Instagramie.

Ponadto Feed Them Social umożliwia połączenie wszystkich kont w mediach społecznościowych w jeden dynamiczny kanał co jest doskonałą opcją  jeśli chcesz zaoszczędzić miejsce.

Podstawowe funkcje obejmują:

 • Konstrukcja przyjazna dla urządzeń mobilnych
 • Konfigurowalne czcionki
 • Opcje udostępniania społecznościowego
 • Lubić i Podążać
 • Obsługa Instagrama, Facebooka, Twittera i Pinteresta (YouTube jest dostępny tylko w wersji Premium)

Cennik: Bezpłatnie ale z ograniczonymi opcjami dostosowywania. Wersja Premium na WordPress umożliwia tworzenie karuzeli zdjęć i wideo oraz instalowanie różnych rozszerzeń, takich jak Recenzje na Facebooku i Połączenia strumieniowe.

3. Spotlight Social Media Feeds

Jeśli lubisz Smash Balloon i Feed Them Social, ale chcesz skupić się wyłącznie na Instagramie, Spotlight może być doskonałą alternatywą. To w pełni responsywne narzędzie umożliwia połączenie witryny z wieloma kontami i tworzenie niemal nieograniczonej liczby kanałów za pomocą łatwego w użyciu dostosowywania wizualnego.

Spotlight zawiera funkcję lightbox, dzięki której użytkownicy mogą oglądać twoje zdjęcia w pełnej krasie. Wykorzystuje również mechanizmy dynamicznego ładowania i buforowania więc nie musisz się martwić o obrazy przeciążające stonę:

Spotlight to wtyczka WordPress Instagram z kanałem (premium).

Ponadto możesz łatwo osadzić swój kanał za pomocą wygodnego widżetu na Instagramie lub wygenerować krótki kod jeśli wolisz. Poza tym Spotlight zawiera takie funkcje, jak:

 • Opcje projektowania typu „wskaż i kliknij”
 • Konfigurowalny układ siatki lub galeria jednorzędowa
 • Sortuj według popularności, daty lub losowo
 • Niestandardowa biografia i zdjęcie profilowe
 • Podążać i Załaduj więcej

Cennik: Darmowy. Wersja Pro zapewnia bardziej zaawansowane opcje dostosowywania, takie jak szerszy wybór układów, filtrowanie hashtagów i kanały do ​​kupowania. Jedna strona kosztuje 49 USD rocznie.

4. Wtyczka Soliloquy

Wtyczka Soliloquy.

Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykły kanał na Instagramie, może warto spróbować Soliloquy. Ta przyjazna dla projektantów wtyczka na Instagram może pomóc w ulepszeniu aktualnego motywu za pomocą stylowych suwaków, które będą pięknie wyglądać na wszystkich urządzeniach.

Możesz wybierać spośród kilku gotowych szablonów, które można dostosować za pomocą prostego edytora typu „przeciągnij i upuść”. Soliloquy umożliwia także tworzenie pokazów slajdów w trybie pełnoekranowym lightbox lub przekształcanie suwaków w responsywne karuzele.

Dodatkowo Soliloquy pozwala dodawać obrazy z Instagrama na podstawie określonego tagu lub zawierać inne elementy takie jak referencje, niestandardowe typy postów, i więcej:

Prezentacja suwaka Soliloquy.

Zapewnia również:

 • Projekt przyjazny dla urządzeń mobilnych i SEO
 • Integracja z WooCommerce
 • Nawigacja po miniaturach
 • Dynamiczne slajdy
 • Efekty przejścia
 • Opcje planowania slajdów
 • Wsparcie dla Pinteresta

Cennik: Aby utworzyć podstawowe slajdy, możesz użyć bezpłatnej wersji Lite tej wtyczki. Jednak uwzględnienie postów na Instagramie jest możliwe tylko w przypadku pakietu „Multi”, którego cena wynosi 44 USD rocznie do użytku w trzech witrynach.

5. Revive Old Posts

Wtyczka Revive Old Posts.

Nasza ostateczna rekomendacja to doskonała opcja dla użytkowników, którzy potrzebują narzędzia do planowania zamiast wtyczki do kanału na Instagramie. Revive Old Posts pomaga zwiększyć zaangażowanie witryny o udostępnianie starych i nowych treści we wszystkich popularnych sieciach społecznościowych.

Obsługuje Instagram przez bufor, umożliwiając integrację witryny WordPress z kontem. Ponadto Revive Old Posts umożliwia udostępnianie zdjęć lub filmów z biblioteki multimediów bezpośrednio na Instagramie, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

Możesz nawet zoptymalizować hashtagi swoich postów na Instagramie i dodawać je automatycznie na podstawie postów na blogu kategorie, tagi lub pola niestandardowe.

Inne funkcje obejmują:

 • Niestandardowe planowanie postów
 • Automatyczne publikowanie na WordPress
 • Analityka mediów społecznościowych
 • Opcje wyboru treści
 • Możliwość wykluczania kategorii i tagów

Cennik: 75 USD rocznie na jedną stronę internetową. Zwróć uwagę, że Darmowa wersja tej wtyczki obsługuje tylko Facebook i Twitter.

Wniosek

Integracja witryny WordPress z Instagramem to doskonały sposób na jej wizualne ulepszenie. Osadzenie interaktywnego kanału może również zwiększyć zaangażowanie użytkowników na twoich stronach. Jednak może to być trudne bez znajomości kodowania.

Na szczęście istnieje kilka przyjaznych dla początkujących narzędzi z których możesz korzystać w tym pięć wtyczek WordPress Instagram, które omówiliśmy w tym poście. Smash Balloon to prawdopodobnie najlepszy wybór dla osób, które chcą wyświetlać w swoich witrynach treści z wielu sieci społecznościowych. Jednak Revive Old Posts przydaje się do udostępniania treści z bloga bezpośrednio na Instagramie aby zwiększyć widoczność.

Czy masz pytania dotyczące wtyczek WordPress na Instagramie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!


Podziel sie

Dodaj komentarz